Provozovatelem eshopu Hunde.cz (dále jen "Eshop") je
Adéla Frantová
sídlem Syrovice 532, 66467 Syrovice

11764465
(dále jen "Provozovatel")

Obecné ustanovení

Obsah eshopu je složen z informací a dat získaných od dodavatelů sortimentu a vlastního obsahu. Siluety plemen ve veřejné databázi eshopu jsou výhradním vlastnictvím Provozovatele a jsou chráněna autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí, jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu Provozovatele tehoto Eshopu v rozporu s právním řádem České republiky.

Odpovědnost provozovatele

Provozovatel nenese  odpovědnost za škody, které mohou uživatelům vzniknout v souvislosti s užíváním Eshopu (netýká se obchodně právního vztahu dle obchodních podmínek), za předpokladu, že ze strany Provozovatele neexistuje prokazatelně úmyslné provinění nebo provinění z hrubé nedbalosti. Provozovatel si vyhrazuje právo provádět změny obsahu nebo funkčnosti Eshopu, a to bez předchozího upozornění.

Autorské právo

Obsah Eshopu je chráněn autorským právem dle zákona 121/2000 Sb., pokud není uvedeno jinak.

Užití obsahu

Obsah Eshopu je možno dále používat pouze s písemným souhlasem Provozovatele. Kontakty pro oslovení naleznete v sekci kontakty.

Ochrana dat a soukromí

Získané údaje od návštěvníků Eshopu jsou považovány za údaje osobní a jsou chráněny dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Provozovatel se zavazuje, že osobní údaje neposkytne bez předchozího souhlasu třetí osobě. Provozovatel eshopu shromažďuje některé informace o uživateli v průběhu jeho návštěvy, a to především pro statistické účely a účely zobrazování reklam. Takovéto údaje jsou anonymní a jsou shromážděny pouze za účelem vylepšení a k potřebám případného dalšího vývoje Eshopu. Návštěvník používám tohoto Eshopu dále souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho zařízení, které může kdykoliv samovolně vymazat. 

Zveřejněno v platnost dne 1.10.2021