Zboží objednané do 14.12. Vám bez problémů doručíme do Vánoc. Později objednané zboží nezaručujeme, že přijde do Vánoc z důvodu přetížení doručovacích společností. Doporučujeme objednávat přes zasilkovnu.

Provozovatelem eshopu Hunde.cz (dále jen "Eshop") je
Adéla Frantová
sídlem Syrovice 532, 66467 Syrovice

11764465
(dále jen "Provozovatel")

Obecné ustanovení

Obsah eshopu je složen z informací a dat získaných od dodavatelů sortimentu a vlastního obsahu. Siluety plemen ve veřejné databázi eshopu jsou výhradním vlastnictvím Provozovatele a jsou chráněna autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí, jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu Provozovatele tehoto Eshopu v rozporu s právním řádem České republiky.

Odpovědnost provozovatele

Provozovatel nenese  odpovědnost za škody, které mohou uživatelům vzniknout v souvislosti s užíváním Eshopu (netýká se obchodně právního vztahu dle obchodních podmínek), za předpokladu, že ze strany Provozovatele neexistuje prokazatelně úmyslné provinění nebo provinění z hrubé nedbalosti. Provozovatel si vyhrazuje právo provádět změny obsahu nebo funkčnosti Eshopu, a to bez předchozího upozornění.

Autorské právo

Obsah Eshopu je chráněn autorským právem dle zákona 121/2000 Sb., pokud není uvedeno jinak.

Užití obsahu

Obsah Eshopu je možno dále používat pouze s písemným souhlasem Provozovatele. Kontakty pro oslovení naleznete v sekci kontakty.

Ochrana dat a soukromí

Získané údaje od návštěvníků Eshopu jsou považovány za údaje osobní a jsou chráněny dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Provozovatel se zavazuje, že osobní údaje neposkytne bez předchozího souhlasu třetí osobě. Provozovatel eshopu shromažďuje některé informace o uživateli v průběhu jeho návštěvy, a to především pro statistické účely a účely zobrazování reklam. Takovéto údaje jsou anonymní a jsou shromážděny pouze za účelem vylepšení a k potřebám případného dalšího vývoje Eshopu. Návštěvník používám tohoto Eshopu dále souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho zařízení, které může kdykoliv samovolně vymazat. 

Zveřejněno v platnost dne 1.10.2021